Kale Grubu

Çanakkale Seramik

El yapımı hissi veren durusuyla ön plana çıkan Moonlight, parlak görünümü ve rölyefli dokusuyla essiz yasam alanları yaratıyor. Etkileyici renk geçisleriyle donatılan seri; beyaz, gri, açık mavi, koyu mavi ve yesil renk alternatifleriyle farklı zevklere hitap ediyor. 10x40cm ebadıyla her mekanda özgürce kullanılıyor.

Kale Banyo

Kale, banyolarda bireysel ve toplu kullanıma yönelik zengin ürün çeşitliliği sayesinde hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Zamana ayak uyduran estetik anlayışını yıllara dayanan tecrübesiyle harmanlayan Kale, size ideal çözümleri hayata geçiriyor. Göz alıcı tasarım ve kusursuz işlevselliği banyonuzda buluşturan Kale, size gerçek konforun keyfini yaşatıyor.

Kale Bodur

Kalebodur olarak misyonumuz ideal kaplarımız ile mimarların yaratıclığını beslemek ve profesyonel kaplama malzemelerinde "Orijinal Kalebodur'uz" demektir. Vizyonumuz yeşile duyarlı olmaktır ve biz Kalebodur olarak doğaya zarar vermeden, en iyi doğal görünümlü kaplama malzemelerini sunmaktayız.

Kalesinterflex

Şimdi porselen, göründüğünden daha derin… Türkiye’de ilk kez Kalebodur tarafından bir araya getirilen çift sürgü sistemi ve üstün renklendirme teknolojileri Kalestone+ ürünlerinde. Yaya trafiği yoğun

T-One Kale

Yeni Nesil Porselen Tezgah ile Tanışın

Kalekim

Mekana Özel Uygulamalar